WYCIECZKA DO PARKU DINOZAURÓW – ZATORLAND

24 maja wszystkie grupy z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Oświęcimiu udały się w niezwykłą podróż do Parku Dinozaurów i Rozrywki w Zatorze. Podczas tej czarującej wycieczki przedszkolaki przeniosły się w podróż milion lat przed naszą erą, w której królowały dinozaury, ichtiozaury, pterozaury, latające jaszczury i inne prehistoryczne stworzenia. Dzięki tej wyprawie nasze dzieciaki zobaczyły największe w Polsce ruchome i ryczące dinozaury, co wzbudziło w nich zachwyt i zdziwienie. 

Następnie przedszkolaki odwiedziły kolejne wyjątkowe miejsce, gdzie spotkały i oglądały wielkie owady, owady ludzkich rozmiarów. Widzieliśmy m.in. wielką biedronkę, mrówkę, konika polnego, ogromnego nietoperza, ruchomego karalucha i wiele innych ciekawych okazów.

Kolejnym punktem naszego zwiedzania był „Dom do góry nogami” . Jakże wielkie było zdziwienie, gdy ujrzeliśmy wszystkie meble na suficie.

Na koniec mali odkrywcy, mieli możliwość relaksu i dobrej zabawy korzystając z karuzeli, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji.

Z pewnością wyprawa do „Zatorlandu” na długo zagości w pamięci przedszkolaków.