DZIEŃ KIBICA

Cóż za emocje towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas Dnia Kibica, zorganizowanego w naszym przedszkolu. W tym dniu dzieciaki przyszły ubrane w biało – czerwone barwy. W szatni przedszkolnej  roiło się od gadżetów, czapek, chust, łapek kibica, piłek oraz kart z wizerunkami piłkarzy polskiej reprezentacji. Nasze przedszkolaki wraz z całą społecznością przedszkolną udowodniły, że jesteśmy prawdziwymi kibicami bez względu na wynik meczu. Z flagami na twarzach, a także innymi gadżetami ruszyliśmy na pobliską murawę, gdzie po odśpiewanym hymnie zmierzyliśmy się z różnego rodzaju zadaniami. Rozwiązywaliśmy zagadki dotyczące piłki nożnej, podawaliśmy nazwiska zawodników, dopasowywaliśmy flagi państw, z którymi rozegramy mecze i uczestniczyliśmy w kibicowskim pochodzie każdej z grup, prezentując swoje biało-czerwone stylizację. Radości i śmiechu nie było końca! Po takim wspaniałym Dniu Kibica jesteśmy pewni, że wygramy jeszcze niejeden mecz!

Polska do boju!!!

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów i gadżetów dla dzieci!!!