WIELKANOCNE ZAJĘCIA OTWARTE

Tradycyjnie jak co roku wraz z nadejściem  – wiosny pięknej i radosnej w naszym przedszkolu odbywają się wielkanocne zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców. Jest to znakomita okazja do integracji całego społeczeństwa przedszkolnego, tworzenia warunków do podejmowania aktywności twórczej, doskonalenia sprawności manualnej naszych dzieciaków oraz czerpania radości ze wspólnej zabawy. Wykonane wspólnie z rodzicami wielkanocne koszyczki, kurki, zajączki i kolorowe pisanki dostarczyły dużo radości i satysfakcji naszym przedszkolakom. Nie zabrakło również wspólnych tańców i zabaw integracyjnych, a także pięknych programów artystycznych w wykonaniu dzieci. Współpraca z rodzicami to bardzo ważny element działalności przedszkola.

Serdecznie Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i przygotowanie słodkiego poczęstunku dla przedszkolaków.